Teslimat ve Sipariş Koşulları

Ödeme Seçenekleri 

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra yapılan havale için “Havale Bildirim Formu”ndan bilgi veriniz. Havale Bildirim formuna buradan ulaşabilirsiniz. Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Hesap Bilgileri

Banka: Ziraat Bankası

Şube-Kodu: Radar Yenibosna Şubesi- 2646

Hesap No: 85793469-5001

İban:TR030001002646857934695001

Teslimat Bilgileri

Sadece İstanbul ili sınırları içinde sevkiyat yapılmaktadır. Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler SATICI’ nın anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir.

Avrupa Yakası 100 TL ve Üzeri alışverişlerde, Anadolu Yakası 250 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti verilmektedir.

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden ertesi gün içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden ertesi gün içerisinde siparişiniz firma frigorifik araçlarıyla teslim edilir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Ünvanı  :  Kantin Yemek Üretim Tesisleri Gıda İşletmeciliği Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi

Adresi   :  Siyavuşpaşa Mah. Siyavuşpaşa Cad. Arat No: 2 A Bahçelievler/ İstanbul

Telefon : +90 532 323 38 80

E-mail   : [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR